Minútkové šťavy a omáčky

Radiť podľa:
OMÁČKA - CHILLII CON CARNE Zmes rozmiešame v studenej vode, privedieme k varu a za stáleho miešania varíme cca 5 min. Dávkovanie: 120g suchej zmesy na 1l vody, 1,5kg suchej zmesi na 12,5l vody.
Viac informácií
OMÁČKA - SYROVÁ Zmes rozmiešame vo vlažnej vode, privedieme k varu a za stáleho miešania varíme cca 5 min. Dávkovanie: 160g suchej zmesi na 1l vody.
Viac informácií
OMÁČKA – ÁZIJSKÁ PANVICA Zmes rozmiešame v studenej vode, privedieme k varu a za stáleho miešania varíme cca 5 min. Dávkovanie: 100g suchej zmesi na 1l vody, 1,5kg suchej zmesi na 15l vody.
Viac informácií
OMÁČKA – BOLONSKÉ ŠPAGETY Zmes rozmiešame v teplej vode, privedieme k varu a za stáleho miešania varíme cca 5 min. Dávkovanie: 125g suchej zmesy na 1l vody, 1,5kg suchej zmesy na 12l vody.
Viac informácií
OMÁČKA – KURA NA PAPRIKE Zmes rozmiešame vo vlažnej vode, privedieme k varu a za stáleho miešania varíme cca 5 min. Dávkovanie: 120g suchej zmesi na 1l vody, 1,5kg suchej zmesi na 12,5l vody.
Viac informácií
ŠŤAVA – CIBUĽOVÝ ZÁKLAD POUŽITIE: Zmes rozmiešame vo vriacej vode a krátko povaríme. 35-40g suchej zmesi na 1l vody.
Viac informácií
BRAVČOVÁ ŠŤAVA POUŽITIE: 70g suchej zmesi na 1l vody, zmes rozmiešame v studenej vode, privedieme k varu a za stáleho miešania varíme cca 5 min.
Viac informácií
HOVÄDZIA ŠŤAVA POUŽITIE: 70g suchej zmesi na 1l vody, zmes rozmiešame v studenej vode, privedieme k varu a za stáleho miešania varíme cca 5 min.
Viac informácií
ŠŤAVA HUBOVÁ POUŽITIE: 70g suchej zmesi na 1l vody, zmes rozmiešame v studenej vode, privedieme k varu a za stáleho miešania varíme cca 5 min.
Viac informácií
HYDINOVÁ ŠŤAVA POUŽITIE: 70g suchej zmesi na 1l vody, zmes rozmiešame v studenej vode, privedieme k varu a za stáleho miešania varíme cca 5 min.
Viac informácií