O společnosti

Firma GASTRO-KORENIE vznikla v roku 2002, po dlhoročných obchodný skúsenostiach v oblasti predaja korenia, bola v roku 2009 založená nová spoločnosť s ručením obmedzeným GASTRO-KORENIE s.r.o. . Zaoberáme sa priamym dovozom a distribúciou prírodného korenia a byliniek, výrobou koreniacich zmesí, koreniacich zmesí pre mäsovýrobu, hotových vývarov, omáčok a štiav, zemiakových ciest a tekutých dochucovadiel, cesnakovej pasty, marinád a sušených hríbov.

V januári 2013 sme otvorili prevádzku v Týništi nad Orlicí, kde sa špecializujeme na výrobu cesnakovej pasty, tekutých dochucovadiel a marinád. Ponúkame privátnu výrobu do vlastných obalov a etikiet. Pre verejnosť ponúkame možnosť zakúpenia našich výrobkov na prevádzke podľa otváracej doby, ktorú nájdete v záložke kontakty.

Našimi zákazníkmi sú nadnárodné spoločnosti, ale aj reštaurácie, hotely, penzióny, pizzérie, jedálne základných a materských skôl, závodné jedálne, fast foody zoologických záhrad, kolkární a iných športových zariadení. Naše korenie a koreniace zmesi dodáváme fabrikám na spracovanie mäsa, ale aj drobným výrobcom syrov a údenín. Sme obľúbený výrobca korenia pre maloobchodné siete a pre stánkový predaj v rámci celého územia Českej a Slovenskej republiky. Ponúkame polepenie vlastnými etiketami alebo sprostredkovanie privátnej výroby.

Našim cieľom je maximálna spokojnosť zákazníka, spoľahlivosť a pružnosť dodávky a individuálny prístup ku každému z Vás.

Spoločnosť GASTRO-KORENIE s.r.o. má spracovaný systém riadenia kritických bodov HACCP. Obaly, ktoré sú nami uvedené na trh, spĺňajú podmieky pre uvádzanie obalov na trh stanovené zákoom č. 477/2001 Sb., o obaloch a o znení niektorých zákonov a pod klientským číslom EK-F00090381 sme zapojení do systému využitia obalového odpadu v spoločnosti EKO-KOM.

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online, v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.


Živnostenský rejstřík
Registr ekonomických subjektů

koření
koření