Maďarské originálne koreniace špeciality

Radiť podľa:
ERÖS ANNA Originálna maďarská sladká pasta s 10% obsahom soli, ktorá je vhodná na dochutenie všetkých omáčok, gulášov, na minútkovú kuchyňu, do mexických fazulí a iných strukovín, rovnako do marinád a dresingov, na grilovanie a opekanie. Uplatnenie nájde aj v studenej kuchyni, v ktorej vytvoríte mnoho rôznych pokrmov.
Viac informácií
ERÖS PISTA Originálna maďarská silno štipľavá pasta s 10% obsahom soli, ktorá je vhodná na dochutenie všetkých omáčok, gulášov, na minútkovú kuchyňu, do mexických fazulí a iných strukovín, rovnako do marinád a dresingov, na grilovanie a opekanie. Uplatnenie nájde aj v studenej kuchyni, v ktorej vytvoríte mnoho rôznych pikantných šalátov.
Viac informácií
GULÁŠOVÝ KRÉM LAHôDKOVÝ Gulášový krém je vhodný do všetkých gulášových omáčok a polievok, ale aj do polievok a omáčok s paprikovým základom, možno použiť aj na grilovanie a do marinád.
Viac informácií
GULÁŠOVÝ KRÉM ŠTIPĽAVÝ Gulášový krém je vhodný do všetkých gulášových omáčok a polievok, ale aj do polievok a omáčok s paprikovým základom, možno použiť aj na grilovanie a do marinád.
Viac informácií
HARAGOS PISTA Originálna maďarská extrémne štipľavá pasta s 10% obsahom soli, ktorá je vhodná na dochutenie omáčok, gulášov, na minútkovú kuchyňu, do mexických fazúľ a iných strukovín, tiež do marinád a dresingov, na grilovanie a opekanie. Uplatnenie nájde aj v studenej kuchyni, hlavne do rôznych druhov pikantných šalátov.
Viac informácií
CHRENOVÁ MAJONÉZA
Lahodná jemná chrenová majonéza vhodná do šunkových roliek, tradičných chlebíčkov a jednohubiek.Výborná do pomazánok a šalátov. 
Viac informácií
KARIKÁS PISTA ČERVENÁ
Nakladané krájané štipľavé červené chilli papričky v náleve.
Viac informácií
KARIKÁS PISTA ZELENÁ
Nakladané krájané štipľavé zelené chilli papričky v náleve. 
Viac informácií
PAPRIKOVÝ KRÉM LAHôDKOVÝ - UNIVER Do všetkých sladkých paprikových základov, na dodanie chuti a farby omáčkam a polievkam, na dozdobenie pokrmov studenej kuchyne.
Viac informácií
PAPRIKOVÝ KRÉM ŠTIPĽAVÝ Do všetkých štipľavých paprikových základov, na dodanie chuti a farby omáčkam a polievkam, na dozdobenie pokrmov studenej kuchyne.
Viac informácií