Polievky

Radiť podľa:
BORŠČ Spôsob prípravy: Zmes rozmiešame v studenej vode, privedieme k varu a za stáleho miešania varíme na miernom ohni cca 10 minút. 100g suchej zmesi na 1l vody. Alergény: Zeler, mlieko
Viac informácií
DRŽKOVÁ POLIEVKA Spôsob prípravy: Zmes rozmiešame vo vlažnej vode, privedieme k varu a za stáleho miešania varíme na miernom ohni cca 10 minút. 100g zmesi na 1 l vody Alergény: Obilniny obsahujúce lepok a mlieko.
Viac informácií
FRANCÚZSKA POLIEVKA Spôsob prípravy: Zmes rozmiešame v horúcej vode a varíme na miernom ohni 8 – 10 minút. 80g suchej zmesi na 1 l vody. Alergény: Obilniny obsahujúce lepok, vajce a zeler.
Viac informácií
KAPUSTOVÁ POLIEVKA Spôsob prípravy: Zmes rozmiešame vo vlažnej vode, privedieme k varu a za stáleho miešania varíme na miernom ohni cca 15 minút. 100g zmesi na 1 liter vody, 3,5kg zmesi na 35 l vody. Alergény: Obilniny obsahujúce lepok, sójové bôby, mlieko a zeler.
Viac informácií
ŠAMPIÓNOVÁ POLIEVKA Spôsob prípravy: Zmes rozmiešame vo vlažnej vode, privedieme k varu a za stáleho miešania varíme na miernom ohni cca 10 minút. 80g zmesi na 1 liter vody. Alergény: Obilniny obsahujúce soju a mlieko.
Viac informácií
ŠPARGĽOVÁ KRÉMOVÁ POLIEVKA
Viac informácií