Gril

Radiť podľa:
GRILOVACIE KORENIE Univerzálna koreniaca zmes s nízkym obsahom soli (18%) vhodná na všetky druhy grilovaných a opekaných pokrmov, do mletého mäsa, rýb, strukovín, zapečených cestovín, zemiakov, na fritované prílohy a mnoho ďalších možností podľa fantázie kuchára. Jemná zmes príjemnej vône, ktorá nie je štipľavá.
Viac informácií
CESNAKOVÉ MEDAILÓNKY Koreniaca zmes s výraznou chuťou cesnaku vhodná na grilovanie, opekané alebo pečené bravčové kotlety a medailóniky, skvele sa hodí na jahňacie a králičie mäso, do mäsových zmesí a restovanej zeleniny, vhodná zmes do mlynčeka na korenie.
Viac informácií
GRILOVACIE KORENIE JEMNÉ BEZ E 621 Univerzálna koreniaca zmes bez pridaného glutamanu sodného, vhodná na všetky druhy grilovaných a opekaných pokrmov, do mletého mäsa, rýb, strukovín, zapečených cestovín, zemiakov, na fritované prílohy a mnoho iných pokrmov podľa fanázie kuchára. Jemná zmes príjemnej vône, ktorá nie je štipľavá.
Viac informácií
Grilovacie korenie bez E 621 a soli Univerzálna koreniaca zmes bez pridaného glutamanu sodného, vhodná na všetky druhy grilovaných a opekaných pokrmov, do mletého mäsa, rýb, strukovín, zapečených cestovín, zemiakov, na fritované prílohy a mnoho iných pokrmov podľa fanázie kuchára. Jemná zmes príjemnej vône, ktorá nie je štipľavá.
Viac informácií
GRILOVACIE KORENIE S CESNAKOM Koreniaca zmes s výraznou chuťou a vôňou cesnaku, na všetky druhy grilovaných a opekaných pokrmov, do mletého mäsa, rýb, strukovín, zapečených cestovín, zemiakov, na fritované prílohy a mnoho ďalších pokrmov podľa fantázie kuchára. Skvele sa hodí na opekané jahňacie mäso.
Viac informácií
GRILOVACIE KORENIE JEMNÉ S ÚDENOU PAPRIKOU BEZ E 621
Univerzálna, všestranne využiteľná, zmes korenia s vôňou a chuťou údenej papriky bez pridaného glutamátu sodného, vhodná na všetky druhy grilovaných pokrmov, pokrmov pripravovaných na ražni, do mletého mäsa, rýb, strukovín, zapečených cestovín, zemiakov, na fritované prílohy a mnoho ďalších podľa fantázie kuchára. Jemná zmes príjemnej údenej vône a chuti.
Viac informácií
GRILOVANÁ ZELENINA Koreniaca zmes bez priadného glutamanu je určená pre milovníkov grilovanej zeleniny. Zmes korenia a byliniek je určená na prípravu všetkých druhov grilovanej zeleniny a zeleninových pokrmov.
Viac informácií
GRILOVANÉ MÄSÁ
Fantastická zmes korenia s vôňou dreva, dymu a brandy, ktorá doladí chuť a vôňu každého grilovaného mäsa. Po použití grilovaných mias budete chcieť ochutnávať znovu a znovu. 

Viac informácií
OPEKANIE Všetranná koreniaca zmes vhodná na marinovanie, grilovanie, opekanie a pečenie všetkých druhov mäsa, na plnky, minútkovú kuchyňu, výborne chutí v dusenej alebo grilovanej zelenine, do zapečených zemiakov a cestovín.
Viac informácií
OPEKANIE BEZ E 621 Všetranná koreniaca zmes vhodná na marinovanie, grilovanie, opekanie a pečenie všetkých druhov mäsa, na plnky, minútkovú kuchyňu, výborne chutí v dusenej alebo grilovanej zelenine, do zapečených zemiakov a cestovín.
Viac informácií
PRASIATKO NA RAŽNI Zmes korenia určená predovšetkým na grilované a opekné prasiatko a stehná, grilované kurence a morky. Výborne sa hodí do marinád na nakladanie mäsa a špízov na gril, vhodné aj na grilovanú zeleninu a huby, môžeme použiť aj do zapečených cestovín a zemiakov.
Viac informácií