Nejlepší kuře

Radiť podľa:
ANJELSKÉ KRÍDELKÁ Pikantnú koreniacu zmes, určenú na grilované a pečené kuracie alebo morčacie mäso, ale aj na prípravu husi, alebo kačky, možno použiť aj na ostané druhy grilovaného a opečeného mäsa. Má výraznú chuť a vôňu.
Viac informácií
CHICKEN MASALA Štipľavá indická koreniaca zmes vhodná na úpravu kuracieho mäsa pečením, varením a dusením. Jemnejšej chuti docielite, ak korenie orestujete na olivovom oleji. Je možné použiť aj na prípravu bezmäsitých pokrmov alebo ako štipľavejšie kari.
Viac informácií
KURACÍ STEAK S RUŽOVÝM KORENÍM
Viac informácií
ZLATÉ KURA Univerzálna grilovacia koreniaca zmes, nielen na grilované a pečené kura, ale aj na ostatnú hydinu a bravčové mäso, pečené prasiatko či bravčové stehno, na grilovanú a dusenú zeleninu, výborne chutí na grilovaných šampiónoch.
Viac informácií
ZLATÉ KURA BEZ PRIDANÉHO GLUTAMANU E 621 Univerzálna grilovacia koreniaca zmes, nielen na grilované a pečené kura, ale aj na ostatnú hydinu a bravčové mäso, pečené prasiatko či bravčové stehno, na grilovanú a dusenú zeleninu, výborne chutí na grilovaných šampiónoch.
Viac informácií
ZLATÉ KURA NA BYLINKÁCH Koreniaca zmes s vôňou bylín, určená nielen na kuracie a morčacie mäso. Zmes môžete využiť aj na grilovanie a opekanie. Určite si obľúbite jej neopakovateľnú vôňu.
Viac informácií