Polévky

Radiť podľa:
GURMÁNKA BEZ GLUTAMANU - CLASIC Originálna koreniaca zmes bez glutamanu sodného (E 621) na dochutenie každého vývaru, polievok, omáčok a štiav, na ryžu a strukoviny, dusenú a restovanú zeleninu, do varených cestovín, ale aj do studených pokrmov, šalátov a nátierok.
Viac informácií
GURMÁNKA BEZ GLUTAMANU - EXCLUSIVE Originálna koreniaca zmes bez glutamanu sodného (E 621) na dochutenie každého vývaru, polievok, omáčok a štiav, na ryžu a strukoviny, dusenú a restovanú zeleninu, do varených cestovín, ale aj do studených pokrmov, šalátov a nátierok. NIŽŠÍ OBSAH SOLI (49%)
Viac informácií
GURMÁNKA BEZ SOLI Dochucovacia zmes bez soli, pridaných glutamanov a konzervantov. Jedinečná vôňa zeleniny a pridanej kurkumy. Vhodná do polievok, omáčok, smotanových a francúzskych zemiakov. Na rybie filé či pangasiusa. Do miešaných vajíčok, na dochutenie volského oka. Táto dochucovacia zmes má naozaj široké využitie.
Viac informácií
GURMÁNKA BEZ SOLI S PAŽÍTKOU Dochucovacia zmes s pažítkou bez soli, pridaných glutamanov a konzervantov. Jedinečná vôňa zeleniny a pridanej kurkumy. Vhodná do polievok, omáčok, smotanových a francúzskych zemiakov. Na rybie filé či pangasiusa. Do miešaných vajíčok, na dochutenie volského oka. Táto dochucovacia zmes má naozaj široké využitie.
Viac informácií
GURMÁNKA CLASIC Originálna koreniaca zmes na dochutenie každého vývaru, polievok, omáčok a štiav, na ryžu a strukoviny, dusenú a restovanú zeleninu, do varených cestovín, ale aj do studených pokrmov, šalátov a nátierok.
Viac informácií
GURMÁNKA HUBOVÁ Originálna koreniaca zmes s hubovou arómou na dochutenie každého vývaru, polievok, omáčok a štiav, na ryžu a strukoviny, dusenú a restovanú zeleninu, do varených cestovín, zapečených smotanových jedál, zemiakov, na bravčové plátky a do mletého mäsa, ale aj do studených pokrmov, šalátov a nátierok.
Viac informácií
GURMÁNKA S HLIVOU USTRICOVOU Dochucovacia koreniaca zemes s pridanou mletou hlivou ustricovou, ktorá je vhodná na dochutenie vývaru, polievok, hubových omáčok a štiav, ale aj na dusené alebo pečené mäso či restovanú zeleninu, možno použit pri varení cestovín a ryže.
Viac informácií
GURMÁNKA S MEDVEDÍM CESNAKOM A MORSKOU SOĽOU BEZ E 621Originálna koreniaca zmes s morskou soľou a planým medvedím cesnakom bez pridaného glutamanu na dochutenie každého vývaru, polievok, omáčok, štiav, na ryžu a strukoviny, dusenú a restovanú zeleninu, varené cestoviny, do studených pokrmov, šalátov a nátierok.
Viac informácií
GURMÁNKA S MORSKOU RIASOU A MORSKOU SOĽOU Originálna koreniaca zmes s morskou riasou a morskou soľou na dochutenie každého vývaru, polievok, omáčok a štiav, na ryžu a strukoviny, dusenú a restovanú zeleninu, do varených cestovín, ale aj do studených pokrmov, šalátov a nátierok.
Viac informácií
GURMÁNKA S PAPRIKOU A LIGURČEKOM BEZ E 621Originálna zmes s paprikovými vločkami a výdatnou vôňou ligurčeka bez pridaného glutamanu na dochutenie každého vývaru, polievok, omáčok a štiav, na ryžu a strukoviny, dusenú a restosvanú zeleninu, varené cestoviny, do studených pokrmov, šalátov a nátierok.
Viac informácií
GURMÁNKA S VLÁKNINOU A VITAMÍNMI Originálna koreniaca zmes s vlákninou a vitamínom B1 na dochutenie každého vývaru, polievok, omáčok a štiav, na ryžu a strukoviny, dusenú a restovanú zeleninu, do varených cestovín, ale aj do studených pokrmov, šalátov a nátierok.
Viac informácií
KRAKONOŠOVA ZÁHRADKA Zmes prírodných byliniek a korenia vhodná do šalátov, nátierok, dresingov, do polievok a vývarov, omáčok, ale aj na ryby a biele mäso, výborná do bylinkových masiel, ale napríklad aj na dekoráciu príloh minútkovej kuchyne.
Viac informácií