Steaky

Radiť podľa:
AZTÉCKY POKLAD Všestranné použitie na všetky druhy steakov, pri opekaní a grilovaní, na zapečené bravčové plátky, do marinád, omáčok a štiav. Vhodné aj do zapečených zemiakov, cestovín, rýže a dusenej zeleniny.
Viac informácií
AZTÉCKY POKLAD BEZ PRIDANÉHO GLUTAMANU E 621 Všestranné použitie na všetky druhy steakov, pri opekaní a grilovaní, na zapečené bravčové plátky, do marinád, omáčok a štiav. Vhodné aj do zapečených zemiakov, cestovín, rýže a dusenej zeleniny.
Viac informácií
COUNTRY KORENIE Všestranná koreniaca zmes vhodná na marinovanie, grilovanie, opekanie a pečenie všetkých druhov mäsa, do nádiviek, na minútkovú kuchyňu, vynikajúco sa hodí na grilovanú alebo zapečenú zeleninu, do zapečených zemiakov a cestovín.
Viac informácií
COUNTRY KORENIE BEZ PRIDANÉHO GLUTAMANU E 621 Všestranná koreniaca zmes vhodná na marinovanie, grilovanie, opekanie a pečenie všetkých druhov mäsa, do nádiviek, na minútkovú kuchyňu, vynikajúco sa hodí na grilovanú alebo zapečenú zeleninu, do zapečených zemiakov a cestovín.
Viac informácií
COWBOY STEAK - 7 KORENÍ Zmes korenia bez soli určená na všetky druhy steakov, opekaného aj pečeného mäsa, na dochutenie pikantných zmesí, vynikajúca do mexických fazúľ.
Viac informácií
FARMÁRSKY STEAK BEZ SOLI Všestranná koreniaca zmes, bez pridaného glutamanu E 621 a soli, vhodná na marinovanie, grilovanie, opekanie a pečenie všetkých druhov mäsa, do plniek, na minútkovú kuchyňu, výborne chutí v dusenej alebo grilovanej zelenine a rovnako sa hodí do zapečených zemiakov a cestovín.
Viac informácií
MEDVEDÍ GRIL Všestranná koreniaca zmes, s prirodzenou vôňou planého medvediaho cesnaku, vhodná na marinovanie, grilovanie, opekanie a pečenie všetkých druhov mäsa, do plniek, na minútkovú kuchyňu, výborne chutí v dusenej alebo grilovanej zelenine, možno použiť do zapečených zemiakov a cestovín.
Viac informácií
NÁMORNÍCKA KRKOVIČKA Zmes korenia určená predovšetkým na grilovanú a opekanú bravčovú krkovičku, hodí sa aj na steaky z hovädzieho a hydinového mäsa, uplatnenie nájde aj v minútkovej kuchyni a na dusenú alebo grilovanú zeleninu.
Viac informácií
RUMPSTEAK Koreniaca zmes s malým obsahom soli, so zeleným drveným korením a drvenými kápiam,i na obľúbenú pochúťku z hovädzieho mäsa RUMPSTEAK. Možno použiť aj na ostatné druhy mäsa, na minútky, do omáčok a štiav.
Viac informácií
STEAKOVÉ KORENIE Všestranná koreniaca zmes vhodná na marinovanie, grilovanie, opekanie a pečenie všetkých druhov mäsa, do plniek, na minútkovú kuchyňu, výborne chutí na dusenej či grilovanej zelenine, do zapečených zemiakov a cestovín.
Viac informácií